РОЗВИТОК ТУРИЗМУ

У теперішню інформаційну еру на зміну матеріальним благам, що домінували у цілях постіндустріального суспільства, стають духовні цінності, такі як враження та відчуття, що є основною метою туристичних поїздок. Динамічне зростання обсягів туризму в останнє десятиліття спричинили розвиток мережі транспортних комунікацій, зв'язку, зростаюча мобільність, скорочення робочого часу та зростання суспільного багатства. У цих умовах соціально-економічні позиції туристичної діяльності швидко зміцнюються. .На світовому ринку туристична галузь займає лідируючі позиції нарівні з нафтовою індустрією. Зберігається тенденція щорічного зростання інвестицій у розвиток туризму. Туризм став одним з найприбутковіших видів бізнесу.

В цілому у світі в залежності від стану економіки країни, від підтримки державою розвитку національного ринку туризму в різних країнах, ця галузь світового господарства розвивається нерівномірно. Найбільший економічний ефект міжнародний туризм має у регіонах з багатими лікувальними туристичними ресурсами та екологічно чистими територіями. Це, перш за все, морське узбережжя Південної Європи.

Приділяючи належну увагу з боку держави туризму в країні з наявними природними та історико-культурними туристичними ресурсами, безумовно, можна отримати максимальний соціально-економічний ефект від її розвитку.

В Україні на фоні зростання в'їзного туризму загалом частка в ньому організованого туризму зменшується. Щороку більше людей подорожують, але поповнення їх кількості відбувається за рахунок тих, хто самостійно організовує свої поїздки, уникаючи послуг туристичних агентств. Такі можливості з'явилися завдяки розширенню доступності інформації через Інтернет, спрощенню режиму перетину кордонів держав.

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати